Obsługa
inwestora

Analiza rentowności

Rewitalizacja
obiektów

Zarządzanie
projektami

USŁUGI GVL

Zarządzanie projektami

Podjąłeś decyzję, by zainwestować na rynku nieruchomości, ale nie wiesz, jak poradzić sobie z uporządkowaniem formalności oraz zarządzaniem remontem i wykonawcami? Zajmiemy się tym!

KROK PO KROKU

Zarządzanie projektami
w GVL Estate

Inwestycja w nieruchomości wymaga sporych zdolności organizacyjnych, cierpliwości i wytrwałości. Nie masz głowy, by się za to zabrać i sprawnie zarządzać wszystkimi aspektami tego procesu? Pozwól sobie pomóc!

1

Ocena ryzyka prawnego

Zweryfikujemy wszelkie aspekty prawne związane z nieruchomością, jak stan prawny, księgę wieczystą, decyzje administracyjne i potencjalne roszczenia.

2

Wizja lokalna

Dokładnie sprawdzimy nieruchomość oraz jej otoczenie, w tym planowane inwestycje dotyczące zagospodarowania najbliższego terenu. Określimy także możliwości wypowiedzenia aktualnych umów najmu oraz bieżącą sytuację lokatorską.

3

Pomoc formalno-prawna

Nasi eksperci pozostaną do Twojej dyspozycji w zakresie formalno-prawnym: skompletują niezbędne dokumenty i umowy dotyczące nieruchomości, a także (po uzyskaniu pełnomocnictwa) załatwią niezbędne sprawy urzędowe.

4

Konsultacje 
branżowe

Zbadamy aspekty techniczne nieruchomości na podstawie szeroko zakrojonych specjalistycznych konsultacji. Wśród naszych ekspertów znajdują się projektanci, geodeci i pracownicy budowlani, których wiedza da Ci pełny obraz opłacalności inwestycji.

Potrzebujesz pomocy agenta?

Zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z zespołem profesjonalistów?