Proces zarządzania projektami

Proces zarządzania projektami

Z inwestycją w nieruchomość wiąże się wiele aspektów organizacyjnych. Usługa, jaką jest Proces zarządzania projektami pomaga sprawnie organizować prace projektowe, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie niezbędne formalności zostaną dopełnione.

Krok 1

Sprawdzamy wszelkie aspekty prawne związane z nieruchomością. Weryfikujemy, jakie ryzyko niesie ze sobą zakup wybranej nieruchomości oraz analizujemy kwestie związane ze stanem prawnym, np. księgę wieczystą.

Krok 2

Przygotowujemy wizję lokalną, podczas której sprawdzamy nieruchomość i jej otoczenie. Jakie są plany na zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości? Jak wygląda sytuacja z lokatorami? Weryfikacja tych wszystkich informacji leży właśnie po stronie GVL Estate.

Krok 3

Zapewniamy pomoc formalno-prawną przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów i umów dotyczących nieruchomości, także w urzędach.

Krok 4

Sprawdzamy techniczne aspekty nieruchomości. Dokonujemy konsultacji z branżystami i specjalistami, jak projektanci, geodeci czy pracownicy budowlani. Tak szeroko zakrojone konsultacje pozwalają nam zyskać pewność co do powodzenia i opłacalności inwestycji.

Nieruchomość, która zarabia
Skontaktuj się z nami już teraz!