Proces Obsługi Inwestora

Proces Obsługi Inwestora

Rynek nieruchomości może przytłaczać – szczególnie gdy nie wiemy jeszcze jak się po nim odpowiednio poruszać. W GVL Estate przeprowadzamy Cię przez cały proces znalezienia i kupna nieruchomości. Nasz proces obsługi inwestora sprowadza się do kilku kroków, po których wykonaniu i wdrożeniu cieszysz się przynoszącą zyski inwestycją.

Krok 1

Szukamy nieruchomości inwestycyjnych na całym Śląsku, a następnie analizujemy je pod kątem rentowności i badamy aspekty techniczne.

Krok 2

Swoim Klientom prezentujemy wyłącznie te oferty, które przeszły nasz wewnętrzny audyt. Korzystamy z innowacyjnej platformy GVL.

Krok 3

Zainteresowałeś się zakupem danej nieruchomości? Doskonale! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy projekt, wycenę, a także przeprowadzimy remont oraz naprawimy usterki.

Krok 4

W ramach usługi Home Staging przygotujemy nieruchomość do zdjęć, dzięki czemu łatwiej ją będzie sprzedać lub wynająć. Jeśli jesteś zainteresowany odpowiednim przygotowaniem terenów przydomowych, doskonałym rozwiązaniem będzie także Garden Staging.

Krok 5

Zajmiemy się najmem nieruchomości. Jeśli chcesz wynająć nieruchomość, możesz skorzystać z naszej usługi Zarządzania Nieruchomościami, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się żadnymi aspektami organizacyjnymi.

Krok 6

Twoja inwestycja zarabia, a Ty nie musisz się niczym przejmować!

Nieruchomość, która zarabia
Skontaktuj się z nami już teraz!