Usługi

OFERTA

GVL Estate

Od researchu i analizy, przez kupno i remont, aż po oddanie mieszkania pod klucz. W GVL Estate i Delareco stawiamy na wszechstronność usług, dzięki czemu Klienci zyskują czas, spokój i pieniądze. Sprawdź naszą ofertę z zakresu rynku nieruchomości i wybierz najlepszą dla siebie opcję.

gvl-estate_analiza rentownosci

Analiza rentowności

Nie jesteś w stanie ocenić, czy dana nieruchomość w ogóle będzie rentowna? Sprawdzimy to dla Ciebie i pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję.

gvl-estate_proces-obslugi-inwestora

Proces Obsługi Inwestora

Chciałbyś zainwestować na rynku nieruchomości, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przeprowadzimy Cię przez cały proces researchu, analizy i zakupu.

gvl-estate_rewitalizacja

Rewitalizacja

Zastanawiasz się nad remontem całego budynku? Pomożemy Ci odkryć potencjał drzemiący w fasadach Twojej nieruchomości.

gvl-estate_proces-zarzadzania-projektami

Proces zarządzania projektami

Podjąłeś decyzję co do zainwestowania w nieruchomość, ale nie wiesz, jak poradzić sobie z zarządzaniem remontem, aspektami prawnymi, wykonawcami? Zajmiemy się tym!

Gwarantujemy Ci

Oszczędność czasu i pieniędzy

Pomagamy Ci w obliczaniu zysków i strat inwestycji w nieruchomości oraz dostarczamy narzędzi niewymagających czasu i zaangażowania.

Digitalizację dokumentów

Oferujemy Ci przejrzysty i ciągły dostęp do wszystkich dokumentów związanych z inwestycją. Zapomniałeś o umowie? Spokojnie – znajdziesz ją zapisaną na swoim koncie.

Elastyczność działania

W branży nieruchomości terminy odgrywają wielką rolę. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego powierzone nam zadania wykonujemy szybko i skutecznie, maksymalnie dopasowując się do Twoich potrzeb.

Delareco

Remont, zarządzanie najmem, home i garden staging? W Delareco zajmiemy się organizacyjnym aspektem Twojej inwestycji w nieruchomość

gvl-estate_delareco-remonty

Remonty

Planujesz przeprowadzić remont nieruchomości? Pomożemy Ci opracować plan remontu oraz rozpoczniemy odpowiednie prace.

gvl-estate_delareco-zarzadzanie-nieruchmosciami

Zarządzanie Nieruchomościami

Chcesz z zyskiem wynajmować nieruchomość, ale nie wiesz jak to zrobić lub nie masz czasu doglądać wszystkich związanych z tym kwestii? Chętnie Ci w tym pomożemy.

gvl-estate_delareco-home-staging

Home Staging

W ogłoszeniu o sprzedaż lub wynajem chcesz zaprezentować swoją nieruchomość od jak najlepszej strony? Pomożemy Ci to osiągnąć!

gvl-estate_delareco-garden-staging

Garden Staging

Masz wrażenie, że wizualny stan Twojego balkonu, tarasu lub ogrodu zaniża wartość rynkową Twojej nieruchomości? Zmień to razem z nami!