Obsługa
inwestora

Analiza rentowności

Rewitalizacja
obiektów

Zarządzanie
projektami

USŁUGI GVL

Obsługa inwestora

Chciałbyś zainwestować na śląskim rynku nieruchomości, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przeprowadzimy Cię przez cały proces znalezienia i zakupu nieruchomości wraz ze szczegółową analizą rentowności.

KROK PO KROKU

Obsługa Inwestora
w GVL Estate

Poznaj proces obsługi inwestora, który przeszło już dziesiątki osób takich jak Ty. To tylko kilka prostych kroków, dzięki którym będziesz cieszyć się inwestycją przynoszącą zyski.

1

Poszukiwanie i analiza

Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie nieruchomości inwestycyjne na terenie całego Śląska, a następnie przeanalizują je pod kątem rentowności i zbadają aspekty techniczne wpływające na dalsze etapy procesu.

2

Oferta

Zaprezentujemy Ci wyłącznie te oferty, które przeszły nasz wewnętrzny audyt jakościowy i osiągnęły wysoki wynik analizy rentowności.

3

Wycena

Pomożemy Ci dokonać trafnego wyboru inwestycji. Nasz zespół przygotuje dla Ciebie projekt remontu wraz z wyceną prac.

4

Remont

Zatrudniamy i nadzorujemy solidne ekipy remontowe, które wcielą projekt inwestycji w życie i naprawią konieczne usterki.

5

Home Staging

Przygotujemy gotową nieruchomość do profesjonalnej sesji fotograficznej, która ułatwi sprzedaż lub wynajem. Świadczymy także usługi w zakresie Garden Stagingu - przygotowaniu terenów przydomowych do transakcji.

6

Zarządzanie nieruchomościami

Zainteresowany wynajmem nieruchomości? Oferujemy usługę zarządzania nieruchomościami, zdejmując z Ciebie ciężar organizacji wynajmu, kontaktu z klientem oraz dopełnienia niezbędnych formalności.

7

Zysk

Zrelaksuj się! Twoja inwestycja zarabia, a Ty nie musisz się niczym martwić.

Zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z zespołem profesjonalistów?