Blog

Czarna Kamienica w Chorzowie Batorym – lokale do wynajęcia

Czarna Kamienica w Chorzowie Batorym – lokale do wynajęcia

W Chorzowie Batorym przy ul. Stefana Batorego 10 znajduje się mała, opuszczona kamienica, którą obecnie poddajemy rewitalizacji. Budynek, nazywany przez wielu najbrzydszym w Chorzowie przechodzi gruntowny remont i niebawem stanie jednym z najciekawszych w okolicy.

Kamienica zyska 2 kondygnacje i będzie oferować lokale mieszkalne i usługowe. Przebudowany zostanie także tył budynku. Powstanie tam trzykondygnacyjna oficyna z garażami i mieszkaniami oraz brukowany parking i skwer.

Koniec prac szacowany jest na ostatni kwartał 2021 r. Już teraz oferujemy na wynajem 2 lokale usługowe na parterze kamienicy, z wejściem od głównej ulicy.

Pierwszy, większy lokal posiada 62 m2 i jest idealny dla biznesu typu: fryzjera, sklep, usługi kosmetyczne, optyka, itp.

Drugi lokal posiada 28 m2 powierzchni i będzie w sam raz dla biura podróży, ubezpieczeń, małej placówki bankowej czy doradcy finansowego.

Cena wynajmu:

28 m2 – 40 zł/m2
62 m2 – 35 zł/m2


Do lokali należą miejsca parkingowe. Lokale są w stanie deweloperskim więc ich wykończenie pod dany biznes nie jest przeszkodą.

Budynek będzie jednym z najładniejszych w okolicy. Już teraz pojawia się wiele wzmianek o nim w mediach.
Nazwaliśmy go “Czarna Kamienica” ze względu na wyróżniającą się ciemną elewację.

 

Jeśli masz pytania odnośnie wynajmu zadzwoń lub napisz!

Artur Łaba
tel. 725 008 118
artur.laba@gvlestate.com