Narzędzia IT

Innowacyjne technologie w służbie lepszych inwestycji. Platforma GVL, w skład której wchodzą aplikacja SCOUT oraz kalkulatory ReCalc i ReCalc Pro, została oparta na sztucznej inteligencji – dzięki czemu gromadząc dane, system cały czas się doskonali.

Aplikacja SCOUT

Przeszukuje zasoby popularnych serwisów internetowych według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustaleniu i zastosowaniu filtrów, system wybiera inwestycje dopasowane do określonych potrzeb, przez co nie tracisz czasu na przeglądanie niespełniających wymagań ogłoszeń oraz zyskujesz przewagę nad innymi inwestorami. Aby zobaczyć więcej informacji i szacowany zysk z inwestycji, wystarczy skorzystać z jednego z naszych kalkulatorów inwestycyjnych.

Co zapewnia Ci nasza platforma ?

Dostęp do narzędzi, które w kilka sekund przedstawią Ci analizę wybranej nieruchomości, m.in. koszty remontu, inflację czy stopę zwrotu z inwestycji;
Systematycznie wprowadzane udogodnienia, m.in. łatwiejszą komunikację z zaangażowanymi stronami dzięki kalendarzowi dedykowanemu transakcji;
Pełną listę informacji niezbędnych do zakupu nieruchomości, np. listę wymaganych dokumentów;
Możliwość zarządzania najmem, wgląd do umów, załączników i protokołów, a w przypadku prac remontowych, dostęp do zaufanych specjalistów.

Nasze Kalkulatory Inwestycyjne

Kalkulator ReCalc

Kalkulator inwestycyjny GVL ReCalc to niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze narzędzie. Mechanizm oparty jest na sztucznej inteligencji, która wykorzystuje dużą ilość danych, w rezultacie ciągle „ucząc” się i doskonaląc. Efekt? Wyniki uzyskane przez ReCalc są niezwykle szczegółowe, co pozwala nam podjąć jak najlepszą decyzję.

Kalkulator ReCalc wylicza zwrot z inwestycji, biorąc przy tym pod uwagę czynniki takie jak metraż, cenę za m2, lokalizację, koszty remontu i doposażenia oraz przewidywaną wysokość czynszu.

Co zapewnia Ci nasz kalkulator ReCalc?

Oszczędność czasu. Kalkulator został zaprojektowany w taki sposób, aby korzystanie z niego było łatwe, szybkie i efektywne.
Intuicyjność obsługi. Przejrzysty design maksymalnie upraszcza proces obsługi, przez co wyszukiwanie staje się przyjemnością.
Optymalizację kosztów. Nieruchomość inwestycyjna to duży wydatek, dlatego za pomocą ReCalc pomożemy Ci w obliczaniu zysków i strat.

ReCalc Pro – Potrzebujesz bardziej zaawansowanej analizy opłacalności inwestycji? Dostęp do takich informacji zapewni Ci kalkulator ReCalc Pro, rozbudowany o zmienne wpływające na kwotę inwestycji.

Kalkulator ReCalc Pro

Zaawansowany kalkulator ReCalc Pro stanowi rozwinięcie systemu standardowego kalkulatora ReCalc. Mechanizm ReCalc Pro wyposażony jest w dane szczegółowe, takie jak: piętro, typ budynku, własność nieruchomości i gruntu. Dzięki tym dodatkowym czynnikom ReCalc Pro oferuje spersonalizowaną oraz szczegółową analizę transakcji oraz dostarcza informacji na temat niezbędnych kosztów i przewidywanych zysków.

Co zapewnia Ci nasz kalkulator ReCalc Pro?

Dokładniejszą analizę.
Dzięki ReCalc Pro otrzymujesz spersonalizowaną analizę, niezwykle pomocną przy podejmowaniu decyzji o inwestycji.
Łatwą obsługę.
Kalkulator ReCalc Pro zaprojektowano w taki sposób, aby był intuicyjny i prosty w obsłudze dla każdego.
Oszczędność pieniędzy.

Nieruchomość, która zarabia
Skontaktuj się z nami już teraz!